Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Mızraklı: Eğer geldiysek sözümüzü yerine getireceğiz

HABER/ABORİ Diyarbakır Mermerciler ve Madenciler Derneği (DİMAD) Başkanı Zeki Tutal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Dr. Selçuk Mızraklı’ya nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Mızraklı, Başkan Tutal ve üyelere teşekkür etti. Kentin zor bir süreçten geçtiğini ve bu zorluktan sonra yine halkın iradesinin tecelli ederek belediyelerin geri […]

Mızraklı: Eğer geldiysek sözümüzü yerine getireceğiz
  • 21 Haziran 2019 00:57

HABER/ABORİ

Diyarbakır Mermerciler ve Madenciler Derneği (DİMAD) Başkanı Zeki Tutal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Dr. Selçuk Mızraklı’ya nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Mızraklı, Başkan Tutal ve üyelere teşekkür etti.

Kentin zor bir süreçten geçtiğini ve bu zorluktan sonra yine halkın iradesinin tecelli ederek belediyelerin geri alındığını vurgulayan Mızraklı, “Bu konudaki kararlılığımızı ifade ederek geldik. Eğer geldiysek sözümüzü yerine getireceğiz. Başkaları bir saat çalışıyorsa biz iki saat çalışmalıyız, çünkü telafi etmemiz gereken bir zaman var ve bunu yaparken de hiçbirimizin erinmek gibi bir lüksü olamaz. Çünkü hem diyeceksiniz ki tahribat var hem diyeceksiniz ki zor bir dönem atlatıldı. Zor dönemlerden sonra vücut bir referasyona giriyor, toplum kendisini onarım sürecine giriyor. Kurumların da bir toparlanma sürecine girmesi gerekiyor. O toparlama ne kadar sağlıklı bir bünye oluşturma rotasını izlerse ne kadar hızlı olursa o kadar iyi” diye konuştu.