Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Miroğlu’nun kayyuma tebrik paylaşımına büyük tepki

HABER/ABORİ Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı HDP’li Ahmet Türk’ün görevden alınmasından sonra yerine kayyum olarak atanan Mardin Valisi Mustafa Yaman’ı sosyal medya hesabından tebrik eden AK Partili eski vekil Orhan Miroğlu’na takipçilerinden büyük tepki geldi. AK Parti MKYK Üyesi ve aynı zamanda AK Parti Medya Tanıtım Başkan Yardımcısı olan Miroğlu, dün twitter hesabından yaptığı paylaşımda kayyum […]

Miroğlu’nun kayyuma tebrik paylaşımına büyük tepki
  • 21 Ağustos 2019 22:24

HABER/ABORİ

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı HDP’li Ahmet Türk’ün görevden alınmasından sonra yerine kayyum olarak atanan Mardin Valisi Mustafa Yaman’ı sosyal medya hesabından tebrik eden AK Partili eski vekil Orhan Miroğlu’na takipçilerinden büyük tepki geldi.

AK Parti MKYK Üyesi ve aynı zamanda AK Parti Medya Tanıtım Başkan Yardımcısı olan Miroğlu, dün twitter hesabından yaptığı paylaşımda kayyum Mustafa Yaman’ı tebrik ett. Miroğlu, paylaşımında “Mardin Valimiz Sayın Mustafa Yaman, Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak yeniden görev aldı. Hayırlı olsun. Allah muvaffak etsin” ifadesini kullandı. Bu paylaşım retweet ve beğeniden çok tepki mesajları aldı.