Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Mersin’deki ırkçı saldırıya üç gözaltı

Irak’ın Federal Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nin başkenti Erbil’den, Mersin’e gelen Kürt aileyi linç etmeye ırkçı saldırıda bulunan ve bir kişinin başını ezen üç saldırgan gözaltına alındı. Polise ekipleri, olay esnasında kamera kaydı yapan bir kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda kaçan saldırganların yakalanması için düğmeye bastı. Evlerinde gözaltına alınan M.F.O, M.S.B ve S.O adlı kişiler, Mersin Emniyeti’nde sorguya […]

Mersin’deki ırkçı saldırıya üç gözaltı
  • 14 Mayıs 2021 17:22

Irak’ın Federal Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nin başkenti Erbil’den, Mersin’e gelen Kürt aileyi linç etmeye ırkçı saldırıda bulunan ve bir kişinin başını ezen üç saldırgan gözaltına alındı. Polise ekipleri, olay esnasında kamera kaydı yapan bir kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda kaçan saldırganların yakalanması için düğmeye bastı. Evlerinde gözaltına alınan M.F.O, M.S.B ve S.O adlı kişiler, Mersin Emniyeti’nde sorguya alındı.

Bu arada başından yaralanan ve geçici şuur kaybı yaşayan Kerim adlı Erbilli vatandaşın Anamur Devlet Hastanesi’nde gözlem altında tutulduğu öğrenildi.