Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Lice’de koronavirüsten ilk ölüm!

VEYSİ POLAT/ABORİ Diyarbakır’ın Lice İlçesi’ne bağlı Budak (Hezmaz) Köyü’nde bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve koronavirüs testi pozitif çıkan 75 yaşındaki L.K, hayatını kaybetti. Dicle Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde beş gün tedavi gören L.K, Yoğun Bakım Ünitesi’nde entübe hastalar arasında bulunuyordu. Bu arada L.K’nın testinin pozitif çıkması üzerine Hezmaz Köyü’ndeki evi de 14 […]

Lice’de koronavirüsten ilk ölüm!
  • 13 Nisan 2020 22:14
  • 15 Nisan 2020 21:04

VEYSİ POLAT/ABORİ

Diyarbakır’ın Lice İlçesi’ne bağlı Budak (Hezmaz) Köyü’nde bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve koronavirüs testi pozitif çıkan 75 yaşındaki L.K, hayatını kaybetti. Dicle Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde beş gün tedavi gören L.K, Yoğun Bakım Ünitesi’nde entübe hastalar arasında bulunuyordu. Bu arada L.K’nın testinin pozitif çıkması üzerine Hezmaz Köyü’ndeki evi de 14 günlük tedbir amaçlı karantinaya alındı.

BİR KÖYDE DAHA ÇIKTI

Bu arada Lice’ye bağlı Yorulmaz (Hondov) Köyü’nde fenalaşan ve aynı hastaneye kaldırılan bir kişinin testinin pozitif çıktığı ve tedavi altında olduğu öğrenildi.