DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
şimşek yapı yesilambalaj2023
Google News

Korona Avrupa’nın en büyük genelevini de vurdu; Şirket iflasını açıkladı

Son Güncelleme :

04 Eylül 2020 - 13:10

Korona Avrupa’nın en büyük genelevini de vurdu; Şirket iflasını açıkladı

Almanya’nın Köln kentindeki 11 katlı, 9 bin metrekare kullanım alanlı ‘Pascha’ isimli genelev iflas duyurusunda bulundu.

Sözcü’den Ali Gülen’in haberine göre, her kata bir ülkenin adının verildiği, bir dönem bir katına da Türkiye adı verilen genelevi işleten şirketin genel müdürü Armin Lobscheid, Köln Asliye Hukuk Mahkemesi’ne iflas başvurusunu verdi. Günde ortalama 150 seks işçisinin çalıştığı genelev, corona nedeniyle 5 aydır kapalı olup yardımlar da yetersiz kalınca kirasını ödeyememeye başladı. Genel Müdür Lobscheid, “Her 14 günde bir iki hafta erteleyerek gittik. Bankalar bize yardımcı olsaydı belki bu durumdan dönebilirdik ve yıl sonunda yeniden açılış yapabilirdik” diye konuştu.

Pascha’da 126 özel oda, bir restoran, güzellik merkezi, butik, çamaşırhane, güneşlenme merkezi, büfe gibi yerlerin dışında kendi özel gazeteleri bile vardı.

Birçok ülkeden seks işçilerinin çalıştığı yerde, “Memnun kalmayanların parası iade” sözü geçerliydi ve memnun kalmayanlar, bunu gerekçelendirip paralarını geri alıyordu.

windows 10 enterprise lisans satın al