Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kanal D Haber’de şok istifa

HABER/ABORİ Demirören Grubu bünyesindeki Kanal D’nin Ana Haber Bülteni’nin sunan ve kanalda Haber Başkanı olarak görev yapan Buket Aydın, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Aydın, Twitter hesabından duyurduğu istifasına gerekçe olarak, kendisinin ve ailesinin yıpranmış olmasını gösterdi. Aydın’ın açıklaması şöyle: “16 yıldan beri sizlere haber verme görevimi layıkıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu […]

Kanal D Haber’de şok istifa
  • 9 Mayıs 2020 19:49

HABER/ABORİ

Demirören Grubu bünyesindeki Kanal D’nin Ana Haber Bülteni’nin sunan ve kanalda Haber Başkanı olarak görev yapan Buket Aydın, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Aydın, Twitter hesabından duyurduğu istifasına gerekçe olarak, kendisinin ve ailesinin yıpranmış olmasını gösterdi. Aydın’ın açıklaması şöyle:

“16 yıldan beri sizlere haber verme görevimi layıkıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu uğurda yeri geldi kendimi, yeri geldi ailemi ikinci plana koymaktan çekinmedim çünkü; sizlere haber vermek benim için nefes almak kadar kıymetli.
Bu yaklaşımımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Hepimizin bildiği gibi yaşadığımız pandemi süreci içerdiği tüm zorluklara rağmen, bana kendimi dinleme ve hayatımı gözden geçirme şansı verdi.
Evet, hayat çok kısa ve önceliklerimiz bizim kaderimiz.
Durup, dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlenmiş olduğum görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum.
Nelson Mandela derki, ‘Büyük bir tepeyi aştığında insanın bulacağı şey, daha aşılacak çok tepelerin olduğudur.’ Aşılacak tepelerin, gidilecek yolların heyecanıyla, Demirören Medya Grubu’nun en büyük ve en değerli halkası olan siz izleyicilerimle yeni sezonda sürpriz bir projede buluşuncaya dek sevgiyle ve sağlıkla kalınız.”