Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kan izleri ve cep telefonu bulunmuştu…

HABER/ABORİ Tunceli’nin Ovacık İlçesi’ne bağlı Yaylagünü Köyü’nde yaşayan ve 3 günden bu yana kendisinden haber alınamayan Engin Eroğlu’na (28) hala ulaşılamadı. Alınan bilgiye göre önceki gün sabah saatlerinde hayvanlarını otlatmak üzere Yaylagünü Köyü’nden çıkan Engin Eroğlu’ndan bir daha haber alınamadı. Eroğlu, aileye ait hayvanların kendiliğinden eve dönmesine rağmen ortalıkta görünmeyince, ailesi ve köy sakinleri onu […]

Kan izleri ve cep telefonu bulunmuştu…
  • 18 Haziran 2019 00:42

HABER/ABORİ

Tunceli’nin Ovacık İlçesi’ne bağlı Yaylagünü Köyü’nde yaşayan ve 3 günden bu yana kendisinden haber alınamayan Engin Eroğlu’na (28) hala ulaşılamadı.

Alınan bilgiye göre önceki gün sabah saatlerinde hayvanlarını otlatmak üzere Yaylagünü Köyü’nden çıkan Engin Eroğlu’ndan bir daha haber alınamadı. Eroğlu, aileye ait hayvanların kendiliğinden eve dönmesine rağmen ortalıkta görünmeyince, ailesi ve köy sakinleri onu aramaya çıktı. Bölgede yapılan aramalarda Eroğlu’nun cep telefonu ve şapkasına ulaşıldığı, Şorşwenk Köprüsü civarında ise kan ve sürüklenme izlerine rastlandığı görüldü. Bunun üzerine köylüler tarafından jandarma ve AFAD ekiplerine haber verildi. Gelen ekiplerle birlikte devam edilen aramalara Eroğlu’na ulaşılamadı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve bir grup gönüllü vatandaş, Munzur Vadisi’nde yapılan arama çalışmalarını sürdürdü. Geç saatlere kadar yapılan aramada kayıp çobana ulaşılamadı.