Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Jiber yine ilklere imza atıyor! Diyarbakır’da Outlet Mağazası açıldı

Diyarbakır’ın yerel markası olan ve ürünleri Türkiye’nin 81 vilayetinde satışa sunulan Jiber, Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında “Jiber Outlet” mağazasını açtı. Jiber’den yapılan yazılı açıklamada, “Pandemiye rağmen yeni tesisimizi tamamladık ve tüm tedbirlerimizi alarak üretime ara vermeden devam ediyoruz. Bu zorlu dönemde üretime devam etmenin ve istihdamı korumanın hem Diyarbakır hem de ülkemiz […]

Jiber yine ilklere imza atıyor! Diyarbakır’da Outlet Mağazası açıldı
  • 6 Nisan 2021 12:32

Diyarbakır’ın yerel markası olan ve ürünleri Türkiye’nin 81 vilayetinde satışa sunulan Jiber, Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında “Jiber Outlet” mağazasını açtı.

Jiber’den yapılan yazılı açıklamada, “Pandemiye rağmen yeni tesisimizi tamamladık ve tüm tedbirlerimizi alarak üretime ara vermeden devam ediyoruz. Bu zorlu dönemde üretime devam etmenin ve istihdamı korumanın hem Diyarbakır hem de ülkemiz ekonomisi için hayati önem taşıdığına inanıyoruz. Bu inançla, Jiber olarak yenilikçi yaklaşımlarımız ile üretime ağırlık veriyoruz, istihdama katkı sunmaya devam ediyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda mağazamız ile hizmet veriyoruz. Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni fabrikamızın alanı içinde açtığımız Jiber Outlet mağazamızı Diyarbakır halkı başta olmak üzere bölge halkının hizmetine sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Şehir merkezine 10 dakika mesafede yer alan mağazamızın, geniş ürün yelpazesi ve ferah alışveriş ortamı ile tüm Diyarbakırlıların beğenisini kazanacağına inanıyoruz” denildi.

Jiber Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Oğurlu da sosyal hesaplarından yaptığı paylaşımda “Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda “Jiber Outlet” mağazamızı açarak halkımızın hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.