Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İzmir’de iki doktor darp edildi

İzmir’de maske takmayan hastayı uyaran bir doktor, hasta ve hasta yakınları tarafından darp edildi. Araya girerek kavgayı ayırmaya çalışan başka doktor da kafasına sert bir cisimle vurulması nedeniyle yaralandı. İddiaya göre 4 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ne gelen iki kişi, muayene için aile hekimi Savaş Avcı’nın odasına gitti. Doktorun maske takma uyarısında bulunması üzerine tartışma yaşandı. […]

İzmir’de iki doktor darp edildi
  • 30 Haziran 2020 08:49

İzmir’de maske takmayan hastayı uyaran bir doktor, hasta ve hasta yakınları tarafından darp edildi. Araya girerek kavgayı ayırmaya çalışan başka doktor da kafasına sert bir cisimle vurulması nedeniyle yaralandı.

İddiaya göre 4 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ne gelen iki kişi, muayene için aile hekimi Savaş Avcı’nın odasına gitti. Doktorun maske takma uyarısında bulunması üzerine tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesinin ardından dışarıda bekleyen hasta yakını da içeri girdi ve biri kadın 3 kişi Avcı’yı darp etti. Araya girmek isteyen aile hekimi Mehmet Akça da kafasına sert cisimle vurularak yaralandı.

Hasta ve yakınları gözaltına alınırken, yaralı iki doktor, ambulansla Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.