Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İzmir’de deniz tanıştı: İki ölü

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dün geceden bu yana etkili olana sağanak yağışın ardından deniz taştı. Mavişehir Mahallesi’nde, sahil kesimindeki sitelerin otoparkında ve yol kenarında park halindeki araçlar su altında kaldı. Yurttaşlar araçlarını kurtarmak için çaba harcadı. Menderes ilçesinde ise, Dereköy ile Görece mahalleleri arasındaki Çakallar mevkiinde dereden geçmeye çalışan hafif ticari araç, akıntıya kapıldı. Derede sürüklenmeye […]

İzmir’de deniz tanıştı: İki ölü
  • 14 Aralık 2020 14:23

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dün geceden bu yana etkili olana sağanak yağışın ardından deniz taştı. Mavişehir Mahallesi’nde, sahil kesimindeki sitelerin otoparkında ve yol kenarında park halindeki araçlar su altında kaldı. Yurttaşlar araçlarını kurtarmak için çaba harcadı.

Menderes ilçesinde ise, Dereköy ile Görece mahalleleri arasındaki Çakallar mevkiinde dereden geçmeye çalışan hafif ticari araç, akıntıya kapıldı. Derede sürüklenmeye başlayan aracın sürücüsü Engincan Parlatan (20) ile Ayhan Alistrat ve Derya Parlatan (33) kurtulmayı başarırken, Mehmet Aslan ve Soner Uyar akıntıda kayboldu. Cesetler olay yerinden yaklaşık 800 metre uzaklıkta bulundu.

office 2019 mac satın al