Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İmamoğlu Batman’da halay çekti horon tepti

VEYSİ POLAT/ABORİ Diyarbakır’da bugün görevden alınan HDP’li eşbaşkanlarla görüşen, öldürülen Diyarbakır Barosu eski Başkanı Tahir Elçi’nin mezarı ile merkez Sur İlçesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Batman’da da yoğun ilgi gösterildi. İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri öncesinde karşılaştığı Cihan Yaşar adlı vatandaştan “Seçim günü Batman’da düğünüm vardı, oy vermek için ertelettim” sözlerini […]

İmamoğlu Batman’da halay çekti horon tepti
  • 31 Ağustos 2019 23:42

VEYSİ POLAT/ABORİ

Diyarbakır’da bugün görevden alınan HDP’li eşbaşkanlarla görüşen, öldürülen Diyarbakır Barosu eski Başkanı Tahir Elçi’nin mezarı ile merkez Sur İlçesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Batman’da da yoğun ilgi gösterildi. İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri öncesinde karşılaştığı Cihan Yaşar adlı vatandaştan “Seçim günü Batman’da düğünüm vardı, oy vermek için ertelettim” sözlerini duyunca, gence düğününe katılma sözü vermişti. İmamoğlu, verdiği sözü tuttu ve Cihan-Ceylan Yaşar çiftinin Batman’daki düğünlerine katıldı.

Ekrem İmamoğlu, Yaşar çiftinin nikah şahitliğini yaptı. Nikah sonrası Evlilik Cüzdanı eşi tarafından geline verildi.

Salona eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte  yoğun ilgi nedeniyle zorlukla girebilen İmamoğlu, horon sürpriziyle karşılaştı. Önce Yaşar çiftini tebrik eden İmamoğlu, sonra horon tepti. İmamoğlu, horondan sonra da gelin ve ile birlikte halay çekti. Düğünde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mesajı da okundu. Daha sonra Diyarbakır’a dönen İmamoğlu, yarın sabah 08.00 uçağıyla İstanbul’a dönecek.

İmamoğlu, sahneye horon ekibiyle birlikte davet edilirken salonda “Her şey çok güzel olacak” tezahüratı yükseldi.