Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İki gün evli kaldıktan sonra boşanma davası açan Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı

HABER/ABORİ Geçtiğimiz pazar günü Murat Akıncı’yla evlenen, daha sonra Akıncı hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarıyla boşanma kararı alan Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı. Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, yüksek tansiyon ve baygınlık geçirmesi şikayetiyle Maslak’taki özel bir hastaneye kaldırılan Özer’in menajeri Kemal Aslan ilk açıklamayı yaptı. Aslan, “Zerrin Hanım iki üç gündür büyük üzüntü içerisinde. Evde bayılmış. […]

İki gün evli kaldıktan sonra boşanma davası açan Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı
  • 19 Haziran 2019 00:37

HABER/ABORİ

Geçtiğimiz pazar günü Murat Akıncı’yla evlenen, daha sonra Akıncı hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarıyla boşanma kararı alan Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı.

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, yüksek tansiyon ve baygınlık geçirmesi şikayetiyle Maslak’taki özel bir hastaneye kaldırılan Özer’in menajeri Kemal Aslan ilk açıklamayı yaptı. Aslan, “Zerrin Hanım iki üç gündür büyük üzüntü içerisinde. Evde bayılmış. Krize girmiş. Yardımcıları bulmuş kendisini. Tansiyonu yükseliyor sürekli. 112 ambulansla buraya getirildi. Doktorlar tansiyonunu düşürüyor ama tekrar çıkıyor. 3-4 saattir buradayız” dedi.