Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İç hat uçuşları 4 Haziran’da başlıyor

HABER/ABORİ Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında alınan karar doğrultusunda durdurulan iç ve dış hat seferleri başlıyor. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı, iç hat seferlerinin 4 Haziran’da dış hat seferlerinin de 10 Haziran’da başlayacağını duyurdu. Türk Hava Yolları’nın resmi internet sitesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Değerli misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) küresel salgını […]

İç hat uçuşları 4 Haziran’da başlıyor
  • 20 Mayıs 2020 22:03

HABER/ABORİ

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında alınan karar doğrultusunda durdurulan iç ve dış hat seferleri başlıyor. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı, iç hat seferlerinin 4 Haziran’da dış hat seferlerinin de 10 Haziran’da başlayacağını duyurdu.

Türk Hava Yolları’nın resmi internet sitesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Değerli misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) küresel salgını sebebiyle, resmi otoritelerce alınan kararlar ve sizlerin sağlığı için aldığımız önlemler doğrultusunda; iç hat uçuşlarımız 4 Haziran 2020, dış hat uçuşlarımız 10 Haziran 2020 tarihine kadar durdurulmuştur” denildi.