Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan bir atama daha

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye iştiraklerinden İstgüvenlik’in genel müdürlüğüne İyi Parti kurucuları arasında yer alan ve milletvekili adaylarından Ahmet Can Buğday‘ı getirdi. Belediye iştiraklerinden AKP’li isimlerin istifa etmesinin ardından yönetimleri yeniden yapılandırmaya devam eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan bir atama daha geldi. İmamoğlu, İsgüvenlik’in genel müdürlüğüne Ahmet Can Buğday’ı atadı.İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi […]

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan bir atama daha
  • 9 Ağustos 2019 04:13

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye iştiraklerinden İstgüvenlik’in genel müdürlüğüne İyi Parti kurucuları arasında yer alan ve milletvekili adaylarından Ahmet Can Buğday‘ı getirdi.

Belediye iştiraklerinden AKP’li isimlerin istifa etmesinin ardından yönetimleri yeniden yapılandırmaya devam eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan bir atama daha geldi. İmamoğlu, İsgüvenlik’in genel müdürlüğüne Ahmet Can Buğday’ı atadı.İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi olan Buğday, 24 Haziran seçimlerinde de İyi Parti’den Ankara 3. bölge Milletvekili adayı olmuştu.