Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Hazro Belediyesi’nden skandal paylaşım! 2 yıl önceki temizlik çalışmasını yeni gibi paylaştılar

VEYSİ POLAT Diyarbakır’ın Hazro İlçe Belediyesi’nin dün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım, şaşkınlık yarattı. Kayyumla yönetilen Hazro Belediyesi’ne ait resmi twitter hesabından dün saat 11:46’da temizlik ekiplerinin cadde ve sokaklardaki çalışmaları paylaşıldı. Söz konusu paylaşımda, Belediye Başkan Vekili Salih Sak ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi etiketlenerek, “Vatandaşlarımıza daha temiz, daha sağlıklı yaşam alanları sunmak için temizlik […]

Hazro Belediyesi’nden skandal paylaşım! 2 yıl önceki temizlik çalışmasını yeni gibi paylaştılar
  • 20 Ağustos 2022 01:07
  • 20 Ağustos 2022 01:16

VEYSİ POLAT

Diyarbakır’ın Hazro İlçe Belediyesi’nin dün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım, şaşkınlık yarattı.

Kayyumla yönetilen Hazro Belediyesi’ne ait resmi twitter hesabından dün saat 11:46’da temizlik ekiplerinin cadde ve sokaklardaki çalışmaları paylaşıldı. Söz konusu paylaşımda, Belediye Başkan Vekili Salih Sak ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi etiketlenerek, “Vatandaşlarımıza daha temiz, daha sağlıklı yaşam alanları sunmak için temizlik işleri ekiplerimiz yıkama ve genel temizlik çalışması yaptı” ifadesi kullanıldı.

27 Ağustos 2020’de yapılan paylaşım.

AYNI KARELER İKİ YIL ÖNCE DE PAYLAŞILMIŞ

Hazro Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı temizlik çalışanlarının sokak ve caddelerde temizlik yaptığını küçültülüp birleştirilerek gösteren bazı karelerin eski olduğu ortaya çıktı. “Hazro Yeni Hazro” isimli facebook hesabından 27 Ağustos 2020 tarihinde yapılan bir paylaşımda, dünkü temizlik çalışmasına ait üç karenin aynı kareler olduğu görülüyor.

 

 

Hazro Yeni Hazro adlı hesaptan 15 Eylül 2020’de yapılan paylaşım.