Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Halkbank’ta operasyon!

HABER/ABORİ Halkbank, üç genel müdür yardımcılığı makamını kapatıp beş genel müdür yardımcısını görevden aldı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre; Halkbank’ın insan kaynakları ve destek hizmetleri, operasyonel işlemler ve bilgi teknolojileri ve iç sistemler genel müdür yardımcılığı makamları kapatıldı. Bunlar yerine operasyonel işlemler ve destek işlemleri genel müdür yardımcılığı kurulurken üç de grup başkanlığı […]

Halkbank’ta operasyon!
  • 4 Haziran 2019 01:45

HABER/ABORİ

Halkbank, üç genel müdür yardımcılığı makamını kapatıp beş genel müdür yardımcısını görevden aldı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre; Halkbank’ın insan kaynakları ve destek hizmetleri, operasyonel işlemler ve bilgi teknolojileri ve iç sistemler genel müdür yardımcılığı makamları kapatıldı. Bunlar yerine operasyonel işlemler ve destek işlemleri genel müdür yardımcılığı kurulurken üç de grup başkanlığı kuruldu. Ayrıca beş genel müdür yardımcısı görevden alındı ve üç yeni isim görevlendirildi.

Alınan bilgiye göre kredi tahsis ve yönetiminden sorumlu genel müdür yardımcısı Mehmet Akif Aydemir, insan kaynakları ve destek hizmetlerinden sorumlu genel müdür yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu, kredi politikaları, izleme ve yasal takipten sorumlu genel müdür yardımcısı Mehmet Sebahattin Bulut, perakende bankacılıktan sorumlu genel müdür yardımcısı Mustafa Çödek ve iç sistemlerden sorumlu genel müdür yardımcısı Metin Köstek görevden alındı.