Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Güzel hakeme Türkiye’den şok teklif

HABER/ABORİ Ekvador Ligi’nde oynanan Costa-Sierra maçında Brezilyalı hakem Fernanda Colombo, kırmızı kart gösterecekmiş gibi yapıp oyuncuyu kandırınca sosyal medyada gündem oldu. Ekvador Ligi’nde, Costa ile Sierra takımları karşı karşıya geldi. Sierra’nın deplasmanda Costa’yı 5-2 yendiği maçta Brezilyalı kadın hakem Fernanda Colombo, başarılı yönetimi kadar futbolcuya yaptığı şakayla da adından söz ettirmeyi başardı. Müsabakada oyunun durduğu […]

Güzel hakeme Türkiye’den şok teklif
  • 26 Haziran 2019 17:03

HABER/ABORİ

Ekvador Ligi’nde oynanan Costa-Sierra maçında Brezilyalı hakem Fernanda Colombo, kırmızı kart gösterecekmiş gibi yapıp oyuncuyu kandırınca sosyal medyada gündem oldu.

Ekvador Ligi’nde, Costa ile Sierra takımları karşı karşıya geldi. Sierra’nın deplasmanda Costa’yı 5-2 yendiği maçta Brezilyalı kadın hakem Fernanda Colombo, başarılı yönetimi kadar futbolcuya yaptığı şakayla da adından söz ettirmeyi başardı. Müsabakada oyunun durduğu bir dakikada yanından geçen oyuncuya bakarak elini arkasına götüren Colombo, kırmızı kart gösterecekmiş gibi yapıp arka cebinden çıkardığı mendille terini sildi ve oyuncuya bakarak gülümsedi. Hakemin bu hareketi, başta sahadaki futbolcular olmak üzere tüm izleyenleri kahkahaya boğdu.

Brezilyalı hakem Fernanda Colombo Türk takipçisinden gelen evlilik teklifine kocasının fotoğrafıyla yanıt verdi.