Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Flaş… Diyarbakır’da silahlı kişiler bir minibüsü ateşe verdi

HABER/ABORİ Son üç gündür kayyum protestoların yaşandığı Diyarbakır’da silahlı bir grup, merkez Kayapınar İlçesi Huzurevleri Semti’nde durdurdukları şehir içi yolcu minibüsünü yolcuları indirdikten sonra ateşe verdi. Alınan bilgiye göre olay, Dr. Sıdkı Göral Caddesi Mekke Camii önünde meydana geldi. Saat 21.00 sıralarında elinde silah bulunan ve yüzleri kapalı 5 kişilik bir grup, caddeye çıkarak şehir […]

Flaş… Diyarbakır’da silahlı kişiler bir minibüsü ateşe verdi
  • 21 Ağustos 2019 22:40

HABER/ABORİ

Son üç gündür kayyum protestoların yaşandığı Diyarbakır’da silahlı bir grup, merkez Kayapınar İlçesi Huzurevleri Semti’nde durdurdukları şehir içi yolcu minibüsünü yolcuları indirdikten sonra ateşe verdi.

Alınan bilgiye göre olay, Dr. Sıdkı Göral Caddesi Mekke Camii önünde meydana geldi. Saat 21.00 sıralarında elinde silah bulunan ve yüzleri kapalı 5 kişilik bir grup, caddeye çıkarak şehir içi yolcu otobüsünün önünü kesti. Yolcuları indiren grup, daha sonra minibüsün içine molotof attı. Atılan molotofla yolcu minibüsü alev alev yandı. Daha sonra havai fişek de patlatan grup, “Biji serok Apo” sloganını atarak olay yerinden uzaklaştı. Polis, olayla ilgili güvenlik kameralarını incelemeye aldı.