Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Erdoğan koronavirüse karşı yeni tedbir paketini açıkladı

HABER/ABORİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünyada pandemi (salgın) haline gelen ve Türkiye’de de bugün itibariyle 92 kişinin ölümüne neden olan Koronovirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında yeni kararları açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyeleriyle yaptığı toplantıda, Koronavirüs salgınının önüne geçmek amacıyla kendisine tavsiye edilen bir dizi önerileri kabul etti. Saat […]

Erdoğan koronavirüse karşı yeni tedbir paketini açıkladı
  • 27 Mart 2020 22:23

HABER/ABORİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünyada pandemi (salgın) haline gelen ve Türkiye’de de bugün itibariyle 92 kişinin ölümüne neden olan Koronovirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında yeni kararları açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyeleriyle yaptığı toplantıda, Koronavirüs salgınının önüne geçmek amacıyla kendisine tavsiye edilen bir dizi önerileri kabul etti. Saat 22.00’de kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyada küresel mücadele başlatılan Koronavirüse karşı mücadele kapsamında salgının daha fazla yayılmaması için “Şehirler arası seyahatlerin valilik iznine bağlandığını, özel sektörde minimum personelle esnek çalışma sistemine geçileceğini, yurt dışı uçuşların tamamen sona erdirildiğini” ifade etti.

 

AYRINTILAR GELİYOR…