Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Eğil Belediye Başkan Vekili İdris Arslan, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı

Eğil Kaymakamı ve Eğil Belediye Başkan Vekili İdris Arslan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Arslan, bayram mesajında yeni tip koronavirüs nedeniyle tedbir amaçlı ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma yasağına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayını idrak ederek, Ramazan bayramına ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Koronavirüs (COVİD-19) salgını tedbirleri çerçevesinde bu […]

Eğil Belediye Başkan Vekili İdris Arslan, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı
  • 24 Mayıs 2020 10:48
  • 13 Haziran 2020 00:45

Eğil Kaymakamı ve Eğil Belediye Başkan Vekili İdris Arslan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Arslan, bayram mesajında yeni tip koronavirüs nedeniyle tedbir amaçlı ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma yasağına dikkat çekerek, şunları söyledi:
“Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayını idrak ederek, Ramazan bayramına ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Koronavirüs (COVİD-19) salgını tedbirleri çerçevesinde bu bayramı sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da gönüllerimiz bir olacaktır. Ayrı kalsak da kalplerimiz aynı sevinçle ve aynı güzel yarınlara duyduğumuz inançla çarpacaktır.

CUMHURBAŞKANI’NIN SÖZÜNÜ HATIRLATTI: BİZ TÜRKİYE’YİZ, BİRBİRİMİZE YETERİZ
Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettikleri gibi, ‘Biz Türkiye’yiz, birbirimize yeteriz’ dedik, birbirimize yettik. Birlik ve beraberlik içerisinde alınan tedbirlere uyarak bu zor günleri geride bırakarak, güzel yarınlara ulaşacağız, nice güzel bayramları daha büyük coşkuyla yaşayacağız. Bu vesileyle bir kez daha siz kıymetli hemşehrilerimden alınan tedbirlere uyma noktasında kararlı davranmanızı önemle rica ediyorum. Eğil Belediyesi olarak bizler bayram süresince sizlere hizmet noktasında 7/24 görevimizin başında olacağız. Başta siz değerli Eğilliler olmak üzere aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum. Bayramın tüm insanlık için esenlik ve huzura vesile olmasını diliyorum.”