Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DTSO’dan sertifika dağıtım töreni

Diyarbakır Sanayi Mektebi bünyesinde DTSO Kadın Meclisi, TOBB ETÜ ve DİFAK işbirliğinde düzenlenen eğitimlerde sertifika almaya hak kazanan katılımcılara sertifikaları dağıtıldı. Diyarbakır Sanayi Mektebi’nde düzenlenen sertifika törenine Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, DTSO Eğitim Bilim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Korkmaz, DTSO Kadın Meclisi Dönem Sözcüsü […]

DTSO’dan sertifika dağıtım töreni
  • 19 Nisan 2021 15:51

Diyarbakır Sanayi Mektebi bünyesinde DTSO Kadın Meclisi, TOBB ETÜ ve DİFAK işbirliğinde düzenlenen eğitimlerde sertifika almaya hak kazanan katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

Diyarbakır Sanayi Mektebi’nde düzenlenen sertifika törenine Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, DTSO Eğitim Bilim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Korkmaz, DTSO Kadın Meclisi Dönem Sözcüsü Seda Berekatoğlu ve kursiyerler katıldı. Sanayi Mektebi’nde Ocak 2021’de başlatılan Uygulamalı Temel Fotoğrafçılık, İşletme Yöneticiliği (Mini MBA), Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı, Yönetim ve Organizasyon, Müzakere ve Sunum Teknikleri, Problem Çözme Teknikleri, Takım Çalışması eğitim programlarına 207 kişi katılım sağladı. Eğitim programları TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğinde düzenlendi.

Abori editörlerinden Şerife Deniz Bulut’un sertifikasını, DTSO Başkan Yardımcısı Erdal Avşar takdim etti.

Diyarbakır Sanayi Mektebi bünyesinde online ve yüzyüze eğitim programları devam ediyor. Pazarlama, Satış ve Müşteri İlişkileri, Proje Döngü Yönetimi, İş Planı Hazırlama eğitimleri, yeni iş kuracak kişiler için paket girişimcilik programları ve iş garantili animasyon eğitimi için başvurular devam ediyor. Farklı hedef gruplarına yönelik düzenlenen eğitim programları için www.elcezeriinovationacademy.com web portalından başvurular alınıyor.