Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’ın en konforlu salonu Ayaz Elegance “govend”e hazır

HABER/ABORİ Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle geçici olarak kapatılan düğün, nişan, nikah gibi faaliyetlerin yapıldığı salonlar, 1 Temmuz itibariyle hizmet vermeye başlıyor. Ayaz Elegance Düğün ve Konferans Salonu Sahibi işadamı Orhan Ayaz, yeni süreçte sosyal mesafeye, maske ve steril ortama önem vereceklerini belirterek, “Müessesemizin tam teşekküllü hizmet vermesi için tüm hazırlıklarımızı yapmış durumdayız” dedi. SOSYAL MESAFE […]

Diyarbakır’ın en konforlu salonu Ayaz Elegance “govend”e hazır
  • 20 Mayıs 2020 12:36

HABER/ABORİ

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle geçici olarak kapatılan düğün, nişan, nikah gibi faaliyetlerin yapıldığı salonlar, 1 Temmuz itibariyle hizmet vermeye başlıyor. Ayaz Elegance Düğün ve Konferans Salonu Sahibi işadamı Orhan Ayaz, yeni süreçte sosyal mesafeye, maske ve steril ortama önem vereceklerini belirterek, “Müessesemizin tam teşekküllü hizmet vermesi için tüm hazırlıklarımızı yapmış durumdayız” dedi.

SOSYAL MESAFE VE HİJYENE DİKKAT EDİLECEK
Yeni tip koronavirüs ile yoğun mücadelenin ardından kademeli normalleşme döneminde düğünlere uygulanan yasak, 1 Temmuz itibariyle kaldırılıyor. Hazırlıklara başlayan salon işletmecileri, koronavirüse karşı yeni tedbirler geliştirdi. Buna göre salona maskesiz girişe izin verilmeyecek, her düğün sonrası ve öncesinde dezenfeksiyon işlemi yapılacak. Düğünde konuklara girişte el dezenfektanı ya da kolonya ikram edilip, salon içerisinde belirli aralıkta veya masalarda misafirler ağırlanacak. Düğünlerdeki meşrubat, kuru pasta veya yemek gibi ikramların servisi, dağıtımı sürecinde salon çalışanlarının hijyen kurallarına titizlikle uyacak.

“BİN KİŞİLİK SALONUMUZU YENİDEN DİZAYN EDİYORUZ”
Gazetemiz Güneydoğu Ekspres’e konuşan Ayaz Elegance Düğün ve Toplantı Salonu Sahibi işadamı Orhan Ayaz, “Bizler bu sektörde müessesemizin tam teşekküllü hizmet vermesi için tüm hazırlıklarımızı yapmış durumdayız. Bütün personel arkadaşlarımız maske ve eldiven takacaklar, ayrıca salonumuzun her tarafını dezenfekte ile misafirlerin dokunacakları ve eğlenecekleri ortamı steril hale gelmesi için bütün imkan ve olanaklarımızı harcıyoruz. Ayrıca 1000 kişilik kapasitesi olan salonumuzu sosyal mesafe açısından asgari sayıya indireceğiz. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile düğünlerini yapabilirler” dedi.