Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’da vahşet! Cinnet geçiren baba…

HABER/ABORİ Diyarbakır’ın Ergani İlçesi’nde cinnet geçiren Can Yılmaz (35), kendisiyle birlikte eşi Güllü (30) kızı Zeynep Yılmaz’ı (12), benzin dökerek ateşe verdi. Alınan bilgiye göre olay saat 19.00’da Ergani’nin Aziziye Mahallesi’nde meydana geldi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen 4 çocuk babası Can Yılmaz, eşi ile tartıştıktan sonra evde bulunan benzini önce kızı Zeynep ve eşi […]

Diyarbakır’da vahşet! Cinnet geçiren baba…
  • 18 Ekim 2019 00:22

HABER/ABORİ

Diyarbakır’ın Ergani İlçesi’nde cinnet geçiren Can Yılmaz (35), kendisiyle birlikte eşi Güllü (30) kızı Zeynep Yılmaz’ı (12), benzin dökerek ateşe verdi.

Alınan bilgiye göre olay saat 19.00’da Ergani’nin Aziziye Mahallesi’nde meydana geldi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen 4 çocuk babası Can Yılmaz, eşi ile tartıştıktan sonra evde bulunan benzini önce kızı Zeynep ve eşi Güllü Yılmaz’ın üzerine döküp ateşe verdi.  Eşi ve kızı bir anda alev topuna dönen Can Yılmaz daha sonra da kendi üzerine benzin dökerek yaktı. Can Yılmaz, eşi Güllü ve kızı Zeynep, ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Ergani Devlet Hastanesine götürüldü. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Güllü Yılmaz’ın, hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.