Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’da kardeşi tarafından öldürülen kadın memleketinde toprağa verildi

Diyarbakır’da kardeşi tarafından Sanat Sokağı’nda öldürülen Melek Aslan’ın cenazesi, babası ve avukatı tarafından teslim alınarak memleketi Adıyaman’ın Kahta ilçesine götürüldü. Genç kız, Musa Peygamber Mezarlığı’nda toprağa verildi. Bu arada ablasını öldüren 21 yaşındaki Mustafa Aslan, savcılık sorgusunun ardından nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Aslan, emniyet ve savcılık sorgusunda ablası Melek’i “namus meselesi” yüzünden öldürdüğünü söyledi. Genç […]

Diyarbakır’da kardeşi tarafından öldürülen kadın memleketinde toprağa verildi
  • 22 Ekim 2020 14:48

Diyarbakır’da kardeşi tarafından Sanat Sokağı’nda öldürülen Melek Aslan’ın cenazesi, babası ve avukatı tarafından teslim alınarak memleketi Adıyaman’ın Kahta ilçesine götürüldü. Genç kız, Musa Peygamber Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Bu arada ablasını öldüren 21 yaşındaki Mustafa Aslan, savcılık sorgusunun ardından nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Aslan, emniyet ve savcılık sorgusunda ablası Melek’i “namus meselesi” yüzünden öldürdüğünü söyledi. Genç kızın hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıkan eski erkek arkadaşı Orhan V. ise polis tarafından cinayetin azmettiricisi olduğu iddiasıyla aranıyor.