Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’da hırsızların akıl almaz pişkinliği!

Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde gelin çeyizinin bulunduğu müstakil bir eve giren hırsızlar, evin altını üstüne getirdi. Değerli eşya bulamayan hırsızların damat çeyizi için alınan bornozu çıkarıp evde duş aldıkları tespit edildi. Güneydoğu Ekspres Gazetesi’nin haberine göre Bağlar Fatih Mahallesi’nde bulunan bir eve önceki gün sabaha karşı hırsızlar girdi. Tek katlı müstakil evin demirlerini söken hırsızlar, […]

Diyarbakır’da hırsızların akıl almaz pişkinliği!
  • 3 Ekim 2020 19:40

Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde gelin çeyizinin bulunduğu müstakil bir eve giren hırsızlar, evin altını üstüne getirdi. Değerli eşya bulamayan hırsızların damat çeyizi için alınan bornozu çıkarıp evde duş aldıkları tespit edildi.

Müstakil evin demir parmaklıklarını söken hırsızlar, evin içini savaş alanına çevirdi.

Güneydoğu Ekspres Gazetesi’nin haberine göre Bağlar Fatih Mahallesi’nde bulunan bir eve önceki gün sabaha karşı hırsızlar girdi. Tek katlı müstakil evin demirlerini söken hırsızlar, içeriyi savaş alanına çevirdi. Sadece gelin çeyizinin bulunduğu evde değerli eşya arayan hırsızlar, çalacak bir şey bulamayınca banyoya girip duş aldı.

Hırsızların, evdeki saksıların toprağını boşaltarak değerli eşya aradıkları belirlendi.

“BORNOZU ÇIKARIP DUŞ ALMIŞLAR”

Olay, sabah saatlerinde komşular tarafından fark edildi. Durumun Bağlar Polis Karakolu’na bildirilmesi üzerine ekipler, evde inceleme yaparak, parmak ve kıl örnekleri aldı. Mahallede yaşayan Mehmet Taşkıran, olaya tepki göstererek, “Ev sahibi kızının çeyizi için bu daireyi boş bırakmıştı. Yazık ve günah. Diyarbakır’a yakışmayan bir durum. Utanmadan bir de kıymetli bir şey bulamayınca bornozu çıkarıp banyoda duş almışlar” diye konuştu.