Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’da fırınlarda tepsi ve tavaya kontrollü devam

HABER/ABORİ Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İçişleri Bakanlığı’nın Ramazan genelgesi kapsamında fırınlara getirilen tepsi, lahmacun, tava vb. yiyeceklerin pişirilmesi yasağı konusunda esnekliğe gidiyor. Fırıncıların örgütlü olduğu meslek örgütünün başında bulunan DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, bu konudaki kararı Twitter hesabından duyurdu. Ebedinoğlu, paylaşmında “Fırıncılarımızdan gelen talep üzerine fırınlarımızda yasaklanan tepsi, lahmacun ve benzeri pişirimler için Valimiz […]

Diyarbakır’da fırınlarda tepsi ve tavaya kontrollü devam
  • 27 Nisan 2020 22:57

HABER/ABORİ

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İçişleri Bakanlığı’nın Ramazan genelgesi kapsamında fırınlara getirilen tepsi, lahmacun, tava vb. yiyeceklerin pişirilmesi yasağı konusunda esnekliğe gidiyor.

Fırıncıların örgütlü olduğu meslek örgütünün başında bulunan DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, bu konudaki kararı Twitter hesabından duyurdu. Ebedinoğlu, paylaşmında “Fırıncılarımızdan gelen talep üzerine fırınlarımızda yasaklanan tepsi, lahmacun ve benzeri pişirimler için Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’uyla yapmış olduğumuz istişare sonucu yarından itibaren kontrollü bir şekilde izin verilmiştir. Vatandaşlarımız ve fırıncılarımızın bilgisine” ifadelerini kullandı.