Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’da bir kadın evinde tavana asılı halde bulundu

Diyarbakır’da 50 yaşındaki bir kadın, inşaat halinde bulunan evinin üst katında tavana iple asılı halde bulundu. Olayı şüpheli bulan polis, inceleme başlattı. Bağlar ilçesi Şeyh Şamil Mahallesi’ndeki bir evde oturan aile bireyleri 50 yaşındaki A.K.’den bir süre haber alamadı. Durumdan şüphelenen aile bireyleri iddiaya göre inşaat halindeki evin üst katına çıktı. Aile üyeleri burada kadını […]

Diyarbakır’da bir kadın evinde tavana asılı halde bulundu
  • 11 Ekim 2020 16:26

Diyarbakır’da 50 yaşındaki bir kadın, inşaat halinde bulunan evinin üst katında tavana iple asılı halde bulundu. Olayı şüpheli bulan polis, inceleme başlattı.

Bağlar ilçesi Şeyh Şamil Mahallesi’ndeki bir evde oturan aile bireyleri 50 yaşındaki A.K.’den bir süre haber alamadı. Durumdan şüphelenen aile bireyleri iddiaya göre inşaat halindeki evin üst katına çıktı. Aile üyeleri burada kadını iple tavana asılı halde buldu. Kadının cansız bedeni otopsi için Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morgunu kaldırılırken, olayı şüpheli bulan polis, A.K.’nin yakınlarını ifadelerine başvurmak üzere karakola götürdü.