Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır ve Urfa’da intiharlar durdurulamıyor: Bir haftada 11 kişi canına kıydı

Diyarbakır ve Şanlıurfa, peş peşe yaşanan intiharlarla gündemde. Son intihar bu sabah Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesi’ne bağlı Akziyaret Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, İbrahim A. (27) henüz bilinmeyen bir nedenle iple yaşamına son verdi. Yakınlarının fark etmesi üzerine olay yerine sağlık ile polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, İbrahim A’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay […]

Diyarbakır ve Urfa’da intiharlar durdurulamıyor: Bir haftada 11 kişi canına kıydı
  • 17 Nisan 2021 12:07

Diyarbakır ve Şanlıurfa, peş peşe yaşanan intiharlarla gündemde. Son intihar bu sabah Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesi’ne bağlı Akziyaret Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, İbrahim A. (27) henüz bilinmeyen bir nedenle iple yaşamına son verdi. Yakınlarının fark etmesi üzerine olay yerine sağlık ile polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, İbrahim A’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından A’nın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kentte son 4 gün içerisinde İbrahim A’nın ölümüyle 9’uncu intihar vakası oldu.

Üç gün önce Diyarbakır’n Silvan İlçesi’nde 17 yaşındaki Ronayi Çerkezoğlu, önceki gün de Diyarbakır merkezde 23 yaşındaki İbrahim Özmal, kendini asarak yaşamına son vermişti.