DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
şimşek yapı Dimer yesilambalaj2023
Google News

Diyarbakır Valiliği: Bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti

Son Güncelleme :

18 Ekim 2022 - 11:33

Diyarbakır Valiliği: Bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti

Bağlar ilçesi Rihan Parkı’nda 19 yaşındaki bir dershane öğrencisinin yaşamını yitirmesi ve 3 öğrencinin yaralanmasıyla ilgili Diyarbakır Valiliği’nden açıklama geldi.
Açıklamada, olayın 16.10.2022 tarihinde saat 17.50 sıralarında Bağlar ilçesi Rihan Parkı’nda iki grup arasında çıkan kavga neticesinde meydana geldiği, bir kişinin kesici aletle hayatını kaybettiği, üç kişinin de yaralandığı belirtildi.
Açıklamada, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan çalışmalar neticesinde suç aletleriyle birlikte yakalanan 5 şüpheliden E.İ.N’nin tutuklanarak cezaevine gönderildiği, diğer şüphelilerin de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı ifade edildi.
Açıklamada, “Olayda kesici alet kullanan E.İ.N.’ nin ve beraberindeki diğer dört suça sürüklenen çocuğun uyuşturucu suçlarından herhangi bir kayıtlarının bulunmadığı gibi yapılan araştırmalarda olay esnasında uyuşturucu veya uyarıcı madde etkisi altında bulunduklarını gösterir herhangi bir bulguya rastlanmamıştır. Yürütülen soruşturma kapsamında alınan ifadelerde de konunun uyuşturucuyla ilgili olduğuna dair herhangi bir şüpheli ya da müşteki beyanı bulunmamaktadır” denildi.