Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Beyaz Liste, Yeşil Liste lehine çekildi: DTSO seçimlerinde Mehmet Kaya’yı destekliyoruz

Diyarbakır’da 2 Ekim’de yapılacak Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) seçimleri öncesi sıcak bir gelişme yaşandı. Sağlık ve inşaat sektöründe önemli yatırımları bulunan Karakuş Gold Group Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Şeyhmus Karakuş, daha önce yaptığı açıklamada DTSO seçimlerine “Beyaz Liste” olarak gireceklerini duyurmuştu. Abori’ye konuşan Şeyhmus Karakuş, arkadaşları ile yaptığı istişareler sonucu Beyaz Liste olarak […]

Beyaz Liste, Yeşil Liste lehine çekildi: DTSO seçimlerinde Mehmet Kaya’yı destekliyoruz
  • 28 Eylül 2022 11:36

Diyarbakır’da 2 Ekim’de yapılacak Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) seçimleri öncesi sıcak bir gelişme yaşandı. Sağlık ve inşaat sektöründe önemli yatırımları bulunan Karakuş Gold Group Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Şeyhmus Karakuş, daha önce yaptığı açıklamada DTSO seçimlerine “Beyaz Liste” olarak gireceklerini duyurmuştu.

Abori’ye konuşan Şeyhmus Karakuş, arkadaşları ile yaptığı istişareler sonucu Beyaz Liste olarak Yeşil Liste lehine çekilme kararı aldıklarını söyledi. Karakuş, “Mehmet Kaya öncülüğündeki Yeşil Liste’yi açıktan destekliyoruz. Şimdiden Meclis üyelerini ve mevcut başkan Mehmet Kaya’yı tebrik ediyorum” dedi.