Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkanların izlediği maçta puanlar paylaşıldı

Bölgesel Amatör Lig’in ilk müsabakasında karşı karşıya gelen Bismil21 Spor ve Çınar Belediyespor, 1-1 berabere kalarak puanları paylaştı. Bismil İlçe Stadyumu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 tamamlanırken, iki takımın da golleri ikinci yarıda geldi. Maçta ilk golü deplasman takım atarken, ev sahibinin golü son dakikalarda geldi. Bismil İlçe Stadyumu’ndaki karşılaşmayı, görevden alınan Bismil Belediye Başkanı […]

Başkanların izlediği maçta puanlar paylaşıldı
  • 9 Haziran 2021 22:58

Bölgesel Amatör Lig’in ilk müsabakasında karşı karşıya gelen Bismil21 Spor ve Çınar Belediyespor, 1-1 berabere kalarak puanları paylaştı.

Bismil İlçe Stadyumu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 tamamlanırken, iki takımın da golleri ikinci yarıda geldi. Maçta ilk golü deplasman takım atarken, ev sahibinin golü son dakikalarda geldi.

Bismil İlçe Stadyumu’ndaki karşılaşmayı, görevden alınan Bismil Belediye Başkanı Orhan Ayaz, Çınar Belediye Başkanı Bedri Kaya, Amedspor Başkanı Vechettin Alsaç, Amespor ve Bismilspor’un ana sponsoru olan Aryana Perde Dünyası’nın sahibi iş adamı Cahit Akın da izledi.