Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Beyoğlu, yoksul aileleri ziyaret etti

Diyarbakır’da Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu, ilçenin en eski yerleşim yerleri arasında yer alan Fatih Mahallesi’nde kendilerini evlerine davet eden ailelere misafir oldu. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendisini telefonla arayarak evlerine davet eden vatandaşların taleplerini yerine getirmek için zamanının önemli bir bölümünü bu işe ayırıyor. Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte […]

Başkan Beyoğlu, yoksul aileleri ziyaret etti
  • 10 Ocak 2023 17:29

Diyarbakır’da Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu, ilçenin en eski yerleşim yerleri arasında yer alan Fatih Mahallesi’nde kendilerini evlerine davet eden ailelere misafir oldu.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendisini telefonla arayarak evlerine davet eden vatandaşların taleplerini yerine getirmek için zamanının önemli bir bölümünü bu işe ayırıyor. Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte mahalle mahalle ve sokak sokak gezerek ilçe halkının bu yöndeki taleplerine cevap vermeye çalışan Başkan Beyoğlu, Fatih Mahallesi’nde kendisini davet eden ailelere misafir oldu.

Ailelerin sıcak ilgisi ile karşılaşan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu’na ev sakinleri bu davranışlarından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Beyoğlu, “Biz göreve geldiğimizde ilk iş olarak mahalle ve ev buluşmalarını başlattık. Hamdolsun rabbime tam 45 aydır bunu büyük bir heyecan ve gayretle devam ettiriyoruz. İnsanlar bizi telefonla arayarak evlerine davet ediyoruz. Bundan daha güzel bir duygu olamaz. Biz de cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selam ve muhabbetlerini iletiyor, varsa talepleri ve emirleri dinliyoruz. Başarınızı n nedeni işte bu samimiyet ve güvendir ” dedi.