Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bağlar’da cadde ve sokaklar dezenfekte edildi

Bağlar Belediyesi, Kurban Bayramı sonrasında ilçe genelinde geniş kapsamlı temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşların günlük hayatta kullandığı bölgeler,Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı buharlı araçlar eşliğinde antiseptik solüsyon ilaçlarıyla temizlendi. Diyarbakır’ın en büyük ilçesi Bağlar’da Kurban Bayramı sonrasında hayat normale dönerken, esnaflar iş yerlerini açarak güne başladı. Bayram tatili sonrasında sokaklarda temizlik seferberliği yaşandı. Bağlar Belediyesi […]

Bağlar’da cadde ve sokaklar dezenfekte edildi
  • 5 Ağustos 2020 01:24

Bağlar Belediyesi, Kurban Bayramı sonrasında ilçe genelinde geniş kapsamlı temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşların günlük hayatta kullandığı bölgeler,Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı buharlı araçlar eşliğinde antiseptik solüsyon ilaçlarıyla temizlendi.
Diyarbakır’ın en büyük ilçesi Bağlar’da Kurban Bayramı sonrasında hayat normale dönerken, esnaflar iş yerlerini açarak güne başladı. Bayram tatili sonrasında sokaklarda temizlik seferberliği yaşandı. Bağlar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, cadde ve sokaklarda hummalı bir temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.  Aynı anda hem soğuk hem de sıcak su püskürtme özelliği olan buharlı araçlar eşliğinde gerçekleştirilen çalışmalarla yerleşim alanları antiseptik solüsyon ilaçlarıyla steril hale getirilerek vatandaşların hizmetine sunuldu. Vatandaşların, kurban satışı ve kesimi için kullandığı alanlar da ekiplerin çalışmasıyla temizlendi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, sıcak hava koşulları ve pandemi sürecinde vatandaşların günlük yaşantısını huzur içerisinde geçirmeleri için tedbirler almaya devam ettiklerini belirterek, bayram sonrasında gerçekleştirilen temizlik ve dezenfekte çalışmalarından dolayı belediye ekiplerini tebrik etti. Beyoğlu,”Belediyemiz tüm ekipleri ve imkanlarıyla zaman ve mesai ayrımı yapmadan aziz milletimize hizmet vermeye devam edecektir. Bizim için vatandaşımızın huzuru ve memnuniyeti her şeyden daha önemlidir” dedi.