Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu: Gönül belediyeciliği kazandı

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlarla kurmuş oldukları sıcak iletişim ve gönül bağı nedeniyle her gün yüzlerce vatandaştan mahalle ve ev ziyareti için davet aldığını belirterek, “Bağlar’da gönül belediyeciliği kazandı” dedi. Beyoğlu, 16 aylık görev sürecinde hafta sonları dahil her gün en az 4-5 aileye misafir olduklarını ifade ederek, şöyle devam etti: “Milletimizin […]

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu: Gönül belediyeciliği kazandı
  • 23 Temmuz 2020 12:08
  • 27 Nisan 2022 10:34

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlarla kurmuş oldukları sıcak iletişim ve gönül bağı nedeniyle her gün yüzlerce vatandaştan mahalle ve ev ziyareti için davet aldığını belirterek, “Bağlar’da gönül belediyeciliği kazandı” dedi. Beyoğlu, 16 aylık görev sürecinde hafta sonları dahil her gün en az 4-5 aileye misafir olduklarını ifade ederek, şöyle devam etti: “Milletimizin arasına karışıp, evlerine misafir olmadığımız zaman huzursuz oluyoruz. Onlarla hasbıhal etmek ve gönüllerine dokunup dualarına mazhar olmak kadar güzel duygu yok. Sayın Cumhurbaşkanımız daima halkın içinde olmamızı, vatandaşın gönlüne girmemizi ve onlardan biri gibi olmamızı istiyor. Göreve geldiğimizden beri bunu uyguluyoruz, çok şükür bunda da başarılı olduk. Daha önce program yapılarak vatandaşlar ziyaret ediliyordu, şimdi vatandaşımız bizi arayarak evine, mahallesine davet ediyor. Bu bağı kurmak kolay olmadı. Büyük bir heyecan ve azimle, sabırla mücadele edip bu tabloya ulaştık. Hemşehrilerimizle aramızda çok sağlam bağ ve güven duygusu oluştu. Bizi kendilerinden biri olarak görüp davet ediyorlar. Günümüzün bir kısmı hizmetlerle, bir kısmı da vatandaşımıza misafir olmakla geçiyor. Bundan son derece mutluyuz. Biz siyaset yapmıyoruz, ayrım yapmadan herkesi kucaklayarak hizmet ediyoruz. Bağlar’da gönül belediyeciliğini tesis ettik ve bu şiarla yolumuza devam edeceğiz.”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ev ve mahalle ziyaretleri kapsamında 5 Nisan Mahallesi’ndeki bazı vatandaşların evlerine misafir oldu. Beyoğlu’nun ziyaretine eşi Dürdane Beyoğlu ve AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer de katıldı. Vatandaşların yakın ilgi gösterdiği Başkan Beyoğlu, tek tek selamlaşıp sohbet ettiği esnafların sorun ve taleplerini dinledi.