Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Artvin’de Bingöl otobüsü taşlandı: 1 yaralı

HABER/ABORİ Cesur Bingöl firmasına ait yolcu otobüsü, Artvin Terminali’nden çıktıktan kısa bir süre sonra seyir halindeyken taşlandı. Şoför mahalline isabet eden taş sebebiyle muavin yaralanırken, yolcular büyük panik yaşadı. Alınan bilgiye göre olay dün saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Erzurum üzerinden Bingöl istikametine giden Cesur Bingöl otobüsü, terminalden çıktıktan kısa bir süre sonra bir grubun […]

Artvin’de Bingöl otobüsü taşlandı: 1 yaralı
  • 9 Eylül 2019 11:47

HABER/ABORİ

Cesur Bingöl firmasına ait yolcu otobüsü, Artvin Terminali’nden çıktıktan kısa bir süre sonra seyir halindeyken taşlandı. Şoför mahalline isabet eden taş sebebiyle muavin yaralanırken, yolcular büyük panik yaşadı.

Alınan bilgiye göre olay dün saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Erzurum üzerinden Bingöl istikametine giden Cesur Bingöl otobüsü, terminalden çıktıktan kısa bir süre sonra bir grubun taşlı saldırına uğradı. Olayda şoför mahalline isabet eden taş nedeniyle muavin hafif şekilde yaralandı. Yolcular büyük panik yaşarken, yaralı muavin olay yerine gelen sağlık ekiplerince ayakta tedavi edildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Abori’ye konuşan Cesur Bingöl firmasının Artvin yetkilisi, olayın Artvin-Erzurum arası yolcu taşımacılığı yapan Yeşil Artvin Ekspres minibüs hattı sahiplerince gerçekleştirildiğini iddia etti.