Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Amedspor’da 11 ay sonra Genel Kurul kararı

HABER/ABORİ Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor, 12 Haziran’da olağanüstü kongreye gidiyor. Kulüp tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Amedspor kongresi, 12 Haziran saat 14.00’te Amedspor Şehmus Özer Tesisleri Kongre Salonu’nda gerçekleşecek. Çoğunluk sağlanmadığı takdirde kongre 19 Haziran’da yapılacak. Açıklamada, “19.05.2020 tarihinde toplanan yönetim kurulumuz, ekonomik olarak zor günler geçiren kulübümüzün önünü […]

Amedspor’da 11 ay sonra Genel Kurul kararı
  • 20 Mayıs 2020 12:16

HABER/ABORİ

Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor, 12 Haziran’da olağanüstü kongreye gidiyor.

Kulüp tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Amedspor kongresi, 12 Haziran saat 14.00’te Amedspor Şehmus Özer Tesisleri Kongre Salonu’nda gerçekleşecek. Çoğunluk sağlanmadığı takdirde kongre 19 Haziran’da yapılacak. Açıklamada, “19.05.2020 tarihinde toplanan yönetim kurulumuz, ekonomik olarak zor günler geçiren kulübümüzün önünü açmak ve daha güçlü bir yapı oluşturmak amacıyla toplantıya katılan yönetim kurulu üyelerinin oy birliğiyle Olağanüstü Kongre kararı almıştır” denildi.

Amespor Kulübü Başkanı Av. Metin Kılavuz.

Amedspor, en son geçen yıl 19 Mayıs’ta yaptığı Olağan Genel Kurulu’na tek liste ile gitmiş, Av. Metin Kılavuz’u başkanlığa seçmişti.