Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Amedspor, stoper Şahin Şafakoğlu’nu transfer etti

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Amedspor, 3 yıl önce Amedspor forması giyen Tarsus İdman Yurdu’nun başarılı stoperi Şahin Şafakoğlu ile 1.5 yıllık anlaşma sağladı. Amedspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Çetin Alsaç, As Başkanımız İhsan Avcı ve Sportif Direktörümüz Erhan Eren’in katılımı ile tesislerimizde gerçekleşen imza töreninde, başarılı stoper oyuncusu Şahin Şafakoğlu […]

Amedspor, stoper Şahin Şafakoğlu’nu transfer etti
  • 21 Ocak 2021 14:53

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Amedspor, 3 yıl önce Amedspor forması giyen Tarsus İdman Yurdu’nun başarılı stoperi Şahin Şafakoğlu ile 1.5 yıllık anlaşma sağladı.

Amedspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Çetin Alsaç, As Başkanımız İhsan Avcı ve Sportif Direktörümüz Erhan Eren’in katılımı ile tesislerimizde gerçekleşen imza töreninde, başarılı stoper oyuncusu Şahin Şafakoğlu kendisini tekrar kulübümüzün renklerine bağlayan 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı. Kulüp başkanımız Çetin Alsaç imza töreninde yaptığı açıklamada, ‘Şahin daha önceki sezonlarda takımımızda iyi işler yaptı. Deneyimi ve kalitesiyle yine iyi işler çıkaracağına inanıyoruz. Transferi camiamıza hayırlı olsun’ dedi. Kulübümüzle sözleşme imzalayan 27 yaşındaki futbolcumuz Şahin Şafakoğlu ise, ‘Daha önce oynadığım kulübüme tekrar geldiğim için çok mutluyum. İnşallah takım arkadaşlarımla birlikte tüm gücümüzle Amedspor’u hakkettiği yere taşıyacağız’ ifadelerini kullandı.”