Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Amedspor Başkanvekili Elaldı gözaltına alındı

Diyarbakır’da aralarında Amedspor Başkanvekili Ömer Elaldı’nın da bulunduğu Elaldı ailesinden bazı kişiler gözaltına alındı. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube ekipleri, dün gece Amedspor yöneticisi Ömer Elaldı ve alisine yönelik aynı anda birçok eve operasyon yaptı. Ömer Elaldı’nın da aralarında olduğu 10 kişi gözaltına alındı. İfadesi alınanlar serbest bırakılırken, Ömer Elaldı’nın Adliye’ye sevk edileceği öğrenildi. […]

Amedspor Başkanvekili Elaldı gözaltına alındı
  • 23 Mayıs 2023 10:11

Diyarbakır’da aralarında Amedspor Başkanvekili Ömer Elaldı’nın da bulunduğu Elaldı ailesinden bazı kişiler gözaltına alındı.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube ekipleri, dün gece Amedspor yöneticisi Ömer Elaldı ve alisine yönelik aynı anda birçok eve operasyon yaptı. Ömer Elaldı’nın da aralarında olduğu 10 kişi gözaltına alındı. İfadesi alınanlar serbest bırakılırken, Ömer Elaldı’nın Adliye’ye sevk edileceği öğrenildi.

Yıldırım: Play Off öncesi operasyon kabul edilemez

Amedspor Kulüp Başkanı Selahattin Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Başkanvekilimiz Ömer Elaldı gözaltına alındı. Şampiyonluk yolunda iki sonra başlayacak Play Off maçları öncesinde yapılan bu operasyonu kabul etmiyoruz” dedi.

Aziz Elaldı: Kabul edilemez

Diyarbakır İnşaat Müteahhitleri (DİMDER) Başkanı Aziz Elaldı ise, “Ailem Elaldı ailesine bu akşam yapılan gözaltı operasyonları kabul edilemez bir durumdur” diyerek, tepki gösterdi.