Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK Parti’de Diyarbakır pozu şoku!

HABER/ABORİ AK Parti Diyarbakır İl Kadın Kolları Başkanı Güzel Kızoğlu, büyük tepki çeken instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın ardından görevinden istifa etmek durumunda kaldı. Kızoğlu, eski Başbakanlardan Binali Yıldırım’ın Diyarbakır’a gelişi sırasında eski AK Partili bir kadın yönetici ile saç başa kavga etmesiyle de gündeme gelmişti. AK Partili Güzel Kızoğlu, en son sosyal medya hesabından 2 […]

AK Parti’de Diyarbakır pozu şoku!
  • 29 Haziran 2019 08:10

HABER/ABORİ

AK Parti Diyarbakır İl Kadın Kolları Başkanı Güzel Kızoğlu, büyük tepki çeken instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın ardından görevinden istifa etmek durumunda kaldı. Kızoğlu, eski Başbakanlardan Binali Yıldırım’ın Diyarbakır’a gelişi sırasında eski AK Partili bir kadın yönetici ile saç başa kavga etmesiyle de gündeme gelmişti.

AK Partili Güzel Kızoğlu, en son sosyal medya hesabından 2 polis memuru ile çektirdiği fotoğrafı paylaşarak, altına “Sen yürüyeceksin, koruma yürüyecek arkandan” ifadelerini yazdı. Bu paylaşımın ardından AK Parti İl Örgütü ile AK Parti Genel Merkezi’ne gelen yoğun şikayet telefonları geldi. Kızoğlu, tepkilerin ardından istifa etti.