Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK Parti İl Başkanı çağrı yaptı, İsrail’in vahşeti kitlesel kınandı

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın çağrısıyla Sümer Park Camii ve yaşam alanında bir araya gelen sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar, İsrail’in Filistin ve Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarını protesto etti. Cuma Namazı’nın ardında Filistinli şehitler için gıyabi cenaze namazı kılan sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar, İsrail aleyhine sloganlar atarak, Filistin halkının mücadelesine destek […]

AK Parti İl Başkanı çağrı yaptı, İsrail’in vahşeti kitlesel kınandı
  • 14 Mayıs 2021 17:44

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın çağrısıyla Sümer Park Camii ve yaşam alanında bir araya gelen sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar, İsrail’in Filistin ve Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarını protesto etti.
Cuma Namazı’nın ardında Filistinli şehitler için gıyabi cenaze namazı kılan sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar, İsrail aleyhine sloganlar atarak, Filistin halkının mücadelesine destek verdi.
AK Parti İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, bazı sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katıldığı etkinlikte Diyarbakır İslami Sivil Toplum Kuruluşları adına açıklama yapılarak İsrail’in saldırıları protesto edildi.