Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ABD’de 24 saatte ikinci silahlı saldırı: 29 ölü

HABER/ABORİ ABD’nin Teksas eyaletinde bir alışveriş merkezinde düzenlenen silahlı saldırının ardından Ohio eyaletine bağlı Dayton kentinde de bir bara silahlı baskın düzenledi. İki olayda 29 kişi hayatını kaybetti. ABD’nin Ohio eyaletine bağlı Dayton kentinde Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, kentin Oregon bölgesinde yerel saatle 01.22’de bir barın önünde silahlı saldırı düzenlendi. Olay yerine […]

ABD’de 24 saatte ikinci silahlı saldırı: 29 ölü
  • 4 Ağustos 2019 13:17

HABER/ABORİ

ABD’nin Teksas eyaletinde bir alışveriş merkezinde düzenlenen silahlı saldırının ardından Ohio eyaletine bağlı Dayton kentinde de bir bara silahlı baskın düzenledi. İki olayda 29 kişi hayatını kaybetti.

ABD’nin Ohio eyaletine bağlı Dayton kentinde Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, kentin Oregon bölgesinde yerel saatle 01.22’de bir barın önünde silahlı saldırı düzenlendi. Olay yerine yakın bölgedeki polisler, saldırıya müdahale etti ve saldırgan kısa sürede etkisiz hale getirildi. Saldırgan dışında 9 kişinin öldüğü saldırıda, yaralanan 16 kişi yakınlardaki hastanelere kaldırıldı.

ABD’nin Teksas eyaletinde dün gece El Paso kentindeki bir alışveriş merkezinde düzenlenen silahlı saldırıda 20 kişi yaşamını yitirmiş, 26 kişi yaralanmıştı.