DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
şimşek yapı Dimer yesilambalaj2023
Google News

Yeşil Liste’ye Silvan’da yoğun ilgi

Son Güncelleme :

28 Eylül 2022 - 11:07

Yeşil Liste’ye Silvan’da yoğun ilgi

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri seçimlerine sayılı günler kala Silvan’a ziyarette bulunan Yeşil Liste, ilçede yoğun ilgiyle karşılandı.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri seçimlerine sayılı günler kala DTSO Başkanı Mehmet Kaya ve Yeşil Liste heyeti Silvan’a ziyarette bulundu.

Kaya ve Yeşil Liste heyeti ilçede tekstil fabrikalarını, hazır beton işletmelerini, esnafları, Silvan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ve lisanslı depoculuk işletmesini ziyaret etti. Heyet, ilçede ilgiyle karşılandı.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri seçimlerinde adaylıklarını açıklayan listeler seçim yarışına katılırken, seçimlere sayılı günler kala destek arayışları da yoğunlaştı. Diyarbakır’ın Bismil ilçesi ziyaretinde yoğun ilgiyle karşılaşan Yeşil Liste heyeti bugün de Silvan ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.

DTSO Başkanı Mehmet Kaya ve Yeşil Liste heyetinin ilk durağı Serhat lisanslı depoculuk işletmesi oldu. Yeşil Liste’nin ikinci durağı ise OZN Tekstil idi. İşletme sahibi Mübarek Akın tarafından karşılanan DTSO Başkanı Kaya ve Yeşil Liste heyeti, tekstil işletmelerinin yaşadıkları sorunları ve taleplerini dinledi.

Yeşil Liste heyeti ardından Hacı Ömeroğlu Tarım ve Mercimek fabrikasını ziyaret ettiler.

Daha sonra Silvia Tekstil’i ziyaret eden heyet, işletme sahibi Ali Önür’den bilgi aldı. Heyet, ardından Silvan Çarşı merkezinde esnafları ziyaret etti.

Silvan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı M.Eşref Işık’ı ziyaret eden Yeşil Liste heyeti, ardından bir süre daha esnaf ziyaretinde bulundu.

Heyet son olarak da ilçedeki Hazır Beton işletmelerini ziyaret etti. Silvan’da ilgiyle karşılanan Yeşil Liste, ilçeden memnun ayrıldı.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

DÖVİZ KURLARI

Dolar DOLAR

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar EURO

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar İNG. STERLİNİ

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar İSV. FRANGI

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar KAN. DOLARI

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar ÇEYREK ALTIN

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar GRAM ALTIN

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar BITCOIN

FİYAT

DEĞİŞİM

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER