Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Jiber, yeni üretim tesisinde hizmete başladı

Diyarbakır’ın ünlü yerel iç giyim firması Jiber, 2009’dan bu yana faaliyet gösterdiği Organize Sanayi Bölgesi’nden tamamen çekildi. İki fabrikasını kapatan Jiber, Türkiye’de tek olan Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki kompleks tesisine taşındı. Jiber Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “2009’dan beri üretim ve yönetim operasyonlarımızı yürüttüğümüz Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinden, Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesindeki […]

Jiber, yeni üretim tesisinde hizmete başladı
  • 7 Aralık 2020 19:59
Diyarbakır’ın ünlü yerel iç giyim firması Jiber, 2009’dan bu yana faaliyet gösterdiği Organize Sanayi Bölgesi’nden tamamen çekildi. İki fabrikasını kapatan Jiber, Türkiye’de tek olan Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki kompleks tesisine taşındı.
Jiber Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “2009’dan beri üretim ve yönetim operasyonlarımızı yürüttüğümüz Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinden, Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesindeki yeni fabrikamıza taşındık. Bir yandan Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde ilk temeli atan ve ilk üretime başlayan firma olmanın gururunu yaşarken, diğer taraftan Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinde yeni yatırımlarımızın alt yapısını hazırladığımızı, yeni üretim ve istihdam alanları için yoğun bir şekilde çalıştığımızı da tüm paydaşlarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bugünlere gelmemizde büyük katkısı bulunan çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ile tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra 10 yıl bir arada çalıştığımız Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet yürüten tüm sanayici dostlarımıza, geçmişten bugüne Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet ve Yönetiminde görev alan tüm arkadaşlarımıza, Organize Sanayi Bölgesi emekçilerine ve adını saymadığımız herkese teşekkür ederiz” denildi.