Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GÜNTİAD Başkanı Mehmet Dalkıran uyardı

HABER/ABORİ Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İş İnsanları Derneği (GÜNTİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dalkıran, koronavirüs salgını nedeniyle sektörleri zor günler beklediğini söyledi. Dalkıran, sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’daki hesabında yaptığı paylaşımda, “Tekstil sektörü başta olmak üzere tüm sektörler koronavirüs sonrası daralacak. Üreticiler şimdiden hazırlık yapmalı, çalışma alanlarında sosyal mesafe, siparişlerin yeniden normale dönmesi, kapasite sorunu […]

GÜNTİAD Başkanı Mehmet Dalkıran uyardı
  • 26 Nisan 2020 23:54
  • 28 Nisan 2022 21:43

HABER/ABORİ

Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İş İnsanları Derneği (GÜNTİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dalkıran, koronavirüs salgını nedeniyle sektörleri zor günler beklediğini söyledi.

Dalkıran, sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’daki hesabında yaptığı paylaşımda, “Tekstil sektörü başta olmak üzere tüm sektörler koronavirüs sonrası daralacak. Üreticiler şimdiden hazırlık yapmalı, çalışma alanlarında sosyal mesafe, siparişlerin yeniden normale dönmesi, kapasite sorunu gibi birçok sorun! Şimdiden planlama yapılmalı ve aksiyon alınmalı” dedi.