Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Erbil Valisi’nden Diyarbakır OSB’ye ziyaret

Erbil Valisi Omed Xoshnaw, Erbil Milletvekili Şivan Zrari ve Tarım Genel Müdürü Hayman Murad Hasan, Erbil Belediye Başkanı Karzan Abdulhadi Taha ve beraberindeki heyet, Diyarbakır OSB’yi ziyaret etti. Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Erbil heyeti, Diyarbakır’daki yatırımlar ve bölgeye yapılan ihracatlar hakkında bilgi alıp ticari […]

Erbil Valisi’nden Diyarbakır OSB’ye ziyaret
  • 2 Mayıs 2024 21:23

Erbil Valisi Omed Xoshnaw, Erbil Milletvekili Şivan Zrari ve Tarım Genel Müdürü Hayman Murad Hasan, Erbil Belediye Başkanı Karzan Abdulhadi Taha ve beraberindeki heyet, Diyarbakır OSB’yi ziyaret etti.

Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Erbil heyeti, Diyarbakır’daki yatırımlar ve bölgeye yapılan ihracatlar hakkında bilgi alıp ticari faaliyetlerin gelişmesi ve kolaylaşması için fikir alışverişinde bulundu.

FABRİKALARI GEZDİLER

Erbil Valisi Omed Xoshnaw, Erbil TSO Başkanı Gaılan Saeed Azeez, Duhok TSO Meclis Üyeleri, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve Diyarbakır OSB Yönetim Kurulu Üyeleri eşliğinde Lila Kozmetik ve Şimşek Alüminyum firmalarını ziyaret ettiler.