Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DTB seçimlerinde tek aday olan Engin Yeşil’e anlamlı destek

Diyarbakır’da 1 Ekim 2022 tarihinde seçime gidecek olan Diyarbakır Ticaret Borsası seçimlerinde aday olan mevcut başkan Engin Yeşil’e eski başkan Fahrettin Akyıl’dan da destek geldi. Geçmiş yıllardaki seçimde Engin Yeşil ile birlikte başkan adaylığı da bulunan Akyıl, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Diyarbakır’ımızda yapılacak olan TİCARET BORSA’mızın seçimlerinde şahsımı arayıp fikrimi sorma teveccühünde bulunan üyelerimize çok […]

DTB seçimlerinde tek aday olan Engin Yeşil’e anlamlı destek
  • 23 Eylül 2022 23:16

Diyarbakır’da 1 Ekim 2022 tarihinde seçime gidecek olan Diyarbakır Ticaret Borsası seçimlerinde aday olan mevcut başkan Engin Yeşil’e eski başkan Fahrettin Akyıl’dan da destek geldi.

Geçmiş yıllardaki seçimde Engin Yeşil ile birlikte başkan adaylığı da bulunan Akyıl, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Diyarbakır’ımızda yapılacak olan TİCARET BORSA’mızın seçimlerinde şahsımı arayıp fikrimi sorma teveccühünde bulunan üyelerimize çok teşekkür ederim. Bu seçimde TOBB Yönetim Kurulu Üyesi de olması nedeni ile Engin Yeşil kardeşimi destekleyeceğim. Diyarbakırımız için hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

Başkan Engin Yeşil de bu paylaşım için “Sayın Başkanım desteğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.