Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DOGÜNSİFED Başkanı Özkılıç: Tüm vergiler 6 ay süreyle ertelensin

Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş insanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Başkanı Aziz Özkılıç, tam kapanma tedbirlerine karşı esnaf ve iş camiasının nefes alabilmesi için KGF kredi sisteminin aktif hale gelmesini ve bütün vergilerin 6 ay süreyle ertelenmesini istedi. DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özkılıç, koronavirüs pandemisine karşı hükümetin aldığı tam kapanma kararına karşı esnaf ve iş […]

DOGÜNSİFED Başkanı Özkılıç: Tüm vergiler 6 ay süreyle ertelensin
  • 27 Nisan 2021 19:29

Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş insanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Başkanı Aziz Özkılıç, tam kapanma tedbirlerine karşı esnaf ve iş camiasının nefes alabilmesi için KGF kredi sisteminin aktif hale gelmesini ve bütün vergilerin 6 ay süreyle ertelenmesini istedi.

DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özkılıç.

DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özkılıç, koronavirüs pandemisine karşı hükümetin aldığı tam kapanma kararına karşı esnaf ve iş camiasının desteklenmesi gerektiğini ifade etti. Özkılıç, “Pandemiden dolayı iş dünyasının bütün kesimleri zor bir süreçten geçiyor. Geçmişte de olduğu gibi reel sektörü destekleyecek finansal araçların devreye konulması lazım. Bütün sektörleri kapsayacak şekilde KGF kredi sistemi aktif hale getirilsin ve bütün vergiler 6 ay ötelensin” dedi.