Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakırlı iki iş kadını RDENTA Diş Kliniği’ni hizmete açtı

Diyarbakır’da iki kadın girişimci, diş ve ağız sağlığı konusunda faaliyet gösterecek olan RDENTA Diş Kliniği’ni hizmete açtılar. Şanlıurfa Yolu üzerindeki DİMER Plaza altında hizmet verecek olan kliniğin açılışına, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, DİSİAD Başkanı Burç Baysal, iş kadını Nadire İçkale, iş insanı Raif Türk, sanatçı Bedri Ayseli ile iş ve sağlık sektöründe […]

Diyarbakırlı iki iş kadını RDENTA Diş Kliniği’ni hizmete açtı
  • 3 Mart 2020 13:54

Diyarbakır’da iki kadın girişimci, diş ve ağız sağlığı konusunda faaliyet gösterecek olan RDENTA Diş Kliniği’ni hizmete açtılar.

Şanlıurfa Yolu üzerindeki DİMER Plaza altında hizmet verecek olan kliniğin açılışına, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, DİSİAD Başkanı Burç Baysal, iş kadını Nadire İçkale, iş insanı Raif Türk, sanatçı Bedri Ayseli ile iş ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren davetliler katıldı.

“SAĞLIK AĞIZDA BAŞLAR”

Açılış konuşmasını yapan RDENTA Kliniği ortaklarından Remziye Yüce, “Fikir aşamasından kuruluşuna bin bir emekle inşa ettiğimiz RDENTA kliniğimiz, ‘sağlık ağızda başlar’ şiarının bilincinde, bireyin sağlığını tek amaç edinmiş deneyimle ve kadınların ağırlıklı olduğu bir adımla yola çıkmanın gururu içerisindeyiz. Siz değerli dostlarımızın benzersiz gülüşlerini RDENTA kliniğimizde uzun yıllar sürdürmeyi hedef edindik. Çıktığımız bu yolculukta daha ince anılarımızın olacağını biliyor, gülüşlerinizi en değerli emanetimiz olarak kabul ediyoruz” dedi.

Klinik ortağı Gülen İletmiş de özellikle gençlerin önünü açmak için yatırım yaptıklarını ve en önemli söyledi. Söz konusu klinikte aralarında hekimlerin de olduğu 10 kişinin istihdam edilmesi hedeflenirken, kliniğin yaklaşık 1 milyon TL’ye mal olduğu ifade etti.