Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Diyarbakır’daki STK’lardan siperli maske üreten firmaya destek ziyareti

HABER/ABORİ Diyarbakır’daki STK’lar, kentte ilk kez siperli maske üretimi yapan ve 20 bin adet maskeyi sağlık çalışanlarına, kamu kurum kuruşlara ve STK’lara ücretsiz veren telekomünikasyon şirketi Araltek’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır OSB Başkanı Aziz Odabaşı, Diyarbakır Tabip Odası Başkanı Dr. Şerif Demir, Diyarbakır Sanayici İş İnsanları Derneği […]

Diyarbakır’daki STK’lardan siperli maske üreten firmaya destek ziyareti
  • 29 Nisan 2020 17:00

HABER/ABORİ

Diyarbakır’daki STK’lar, kentte ilk kez siperli maske üretimi yapan ve 20 bin adet maskeyi sağlık çalışanlarına, kamu kurum kuruşlara ve STK’lara ücretsiz veren telekomünikasyon şirketi Araltek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır OSB Başkanı Aziz Odabaşı, Diyarbakır Tabip Odası Başkanı Dr. Şerif Demir, Diyarbakır Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Burç Baysal, GÜNTİAD eski Başkanı İhsan Oğurlu, TMMOB Amed İKK Sekreteri Doğan Hatun ve DTSO Yönetim Kurulu Üyesi Nevin İl, siperli maske üreten Araltek Firması Yönetim Kurulu Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Özdoğan’ı ziyaret ederek, başarılar dilediler.