Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Alican Ebedinoğlu TESK Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) 21. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden Bendevi Palandöken seçilirken, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu da TESK’in yeni yönetiminde yer aldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ebedinoğlu, “Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı olarak TESK Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş bulunmaktayım. Olağan […]

Alican Ebedinoğlu TESK Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi
  • 1 Ekim 2022 11:15

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) 21. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden Bendevi Palandöken seçilirken, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu da TESK’in yeni yönetiminde yer aldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ebedinoğlu, “Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı olarak TESK Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş bulunmaktayım. Olağan Genel Kurulda güven tazeleyerek yeniden Genel Başkanlık görevine seçilen Sayın Genel Başkanımız Bendevi Palandöken’i tebrik ediyorum. Diyarbakır, Doğu ve Güneydoğu delegasyonumuz olmak üzere tüm delegelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Genel Kurulumuzun başta esnaf ve sanatkarlarımıza, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu’nun yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

“Mehmet Burhan Aksak , Fevzi Apaydın, Zekeriya Mutlu, Alican Ebedinoğlu, Adlıhan Dere, Şevket Keskin, Güven Aksoy, Bedir Limon, Abdülkadir Teksöz , Halil İbrahim Balcı, Talat Dinçer, Kadir Durmuş, Fehmi Erdem ve Ahmet Kuybu.”